Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Kurumsal

MEGA HAVUZ - ARITMA SİSTEMLERİ 2006 Yılında EDREMİT KÖRFEZİNDE faaliyetlerine, YÜZME HAVUZLARI, Spa merkezleri, Süs havuzları, Su oyunları, Jakuzi, Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, Tuz odası, Kar odası, Kar Çeşmesi, Havuz kimyasalları konularında Tasarım, Proje, Mühendislik, Uygulama ve Danışmanlık hizmetleri sunmak için kurulmuştur.

MEGA HAVUZ-ARITMA SİSTEMLERİNDE sağlanan tüm hizmetler de ilgili TSE ve DIN normlarına uygun ürünler kullanılmasının yanı sıra, yapılan Yüzme havuzu imalatlarında da kullanılan mekanik, elektromekanik ve tesisat malzemeleri seçiminde TS 11899 Standartlarından başka, UHE 1-2 Talimatnameleri, DIN 19643 normları ve 2000/760 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yayınlanan Turizm Tesisleri Yönetmeliğine uygun malzeme ler kullanılmaktadır.

MİSYON
Teknolojik gelişmelere açık, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet veren, müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini esas alan, kaliteyi her zamanön planda tutan, güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir firma olmayı kendisine hedef seçmiştir.

VİZYON
Konusunda küresel bir ÇÖZÜM firması olarak tanınmak ve böylece herkes için suyun bulunabilirliliğini ve kalitesini arttırmak.