Sağlıklı Serinlemek İçin Havuz Bakımına Dikkat Yazın sıcak havalarda en çok ihtiyaç duyulan küçük büyük herkesin havuz olsa da girsek dediği dönemlerde, zamanında bakımı yapılmamış mikrop barındıran alanlardan oluşan su topluluğu, hastalıkların oluşmasına hatta ciddi vücut enfeksiyonlarına sebep olabilmekte, vahim sonuçlar doğurabilmektedir. Firmamız yaz koşullarında sağlıklı hizmet verebilmek için Havuz Bakımı konusunda titiz çalışmalarla, özel evlerdeki açık […]

Sağlıklı Serinlemek İçin Havuz Bakımına Dikkat

Yazın sıcak havalarda en çok ihtiyaç duyulan küçük büyük herkesin havuz olsa da girsek dediği dönemlerde, zamanında bakımı yapılmamış mikrop barındıran alanlardan oluşan su topluluğu, hastalıkların oluşmasına hatta ciddi vücut enfeksiyonlarına sebep olabilmekte, vahim sonuçlar doğurabilmektedir.

Firmamız yaz koşullarında sağlıklı hizmet verebilmek için Havuz Bakımı konusunda titiz çalışmalarla, özel evlerdeki açık kapalı havuzlar ya da hotel havuzları gibi alanların çalışmalarını yapmaktadır. Olması gereken şartlara dikkat edilerek yapılan çalışmalarda, sezon boyunca kullanılacak havuzun uygunluğu sağlanarak, zamanında gerekli çalışmalar ve teknik alt yapı hazırlığı sağlanmaktadır. Firmamızın deneyimli personeli ve uygun ekipmanlarımız sayesinde, boşaltılan havuzlarda havuz imalatı yapılarak, çatlaklar veya su devir daimi gibi aksaklıklara dikkat edilmekte, sürekli temizlenmiş ve yenilenmiş kaynaklar sağlanmaktadır. Havuzlar birden fazla kişiye hizmet verebildiğinden, her vücudun kendine has deri tabakası ve bulaşıcı hastalık riski olabilmektedir.

Bakım esnasında ilaçlama ve klora dikkat edilerek, mikrop kırma özelliğinin sağlanması sağlıklı kullanımı hedeflemektedir. Havuz yapımı esnasında suyun yosun tutmayacak sıvama işlemi ile önlem alınması sağlanacağından, güneşin dik ışıkları ile normal sıcaklık seviyesinin üstüne çıkan durumlardaki istenmeyen durumların önüne geçme sağlanır. Normal çeşme suyu veya deniz suyu ile doldurulabilen havuzlarda, bakımlar suyun ph derecesine göre yapılmaktadır. Her iki su cinsinde kullanılacak ilaçlama veya bakımların farklılığı firmamızın garantisi ile yapılıp, sezon boyunca günlük temizlik işlemleri ile sorunsuz kullanım sağlanmaktadır.

Firmamız yurdun her noktasına ulaşım imkânı sağlama çabasında olup, ihtiyaç halinde havuzların en iyi bakım ve kullanım koşullarını sağlama bilinciyle hareket etmektedir. Deneyimli teknik kadromuz, eski havuzlarda gerekli performansın sağlanamayacağı durumları tespit ettiğinde, müşterilerini uyararak, alt yapı çalışmaları için yenilik yapılmasını veya sistemin değiştirilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Açık ve kapalı havuzların bakımları farklı olabildiğinden, her iki çalışma içinde Havuz Bakımı sağlayan firmamız uygun koşullarda hizmet vermektedir.

Kapalı havuzların kış aylarında sıcak su ile doldurulup sabit su sıcaklığı sağlanması işlemleri, elektrikli alt yapı çalışmalarına dayandığından, sağlık riski oluşturmayan malzemelerin kullanılması ve tavsiye edilmesi sağlanır. Kablolara çok dikkat edildiğinden, su içinde olması gereken elektrik kablolarında kesinlikle ek yapılmadan ve açık bırakılmadan işlem sağlanmaktadır.

Her koşulda insan sağlığına önem verilen ve birçok insanın faydalanmasını sağlayan havuz bakımları konusunda uzman teknik kadromuzla en iyi hizmet ve kaliteyi sunduğumuzdan, rakipleri arasında sıkça tercih edilen ve yoğun çalışmalara yetişmeye çalışan firma durumunda olmaktan gurur duymaktayız. Donanımlarını görünürlük veya iç malzeme kalitesi ile bütünleştiren firmamızda, paradan çok sağlığın önemine dikkat çekilip, müşterileri için tarih çetelesi tutulmakta, zamanı gelen havuz bakımları için arama yapılarak gelip tespitlerin alınacağı bilgisi verilmektedir. Firmanın her bakım sonrası belli dönemi kapsayan garanti süresinde oluşacak aksaklık ve arızalar ücretsiz onarılarak sürekli iş birliktelik sağlanmaktadır.