Yaz Sıcaklarından Bunaldınız mı Kar Odası İle Serinleyin Kar Odası Yapımı, soğuk severlerin vazgeçilmez tutkusu olması dışında sıcak severlerinde ilgilenebileceği bir mekân olması kaçınılmaz bir durum oluyor. Örneğin yazın tercih edildiğini serinlemek için kullanıldığını düşünebilirsiniz ama bu yanılma payı çokça yüksek bir yanılgı olur. Çünkü kışında tercih edilen bu Kar Odası Yapımı düşünceli bir zihin tarafından geliştirilerek sıcak […]

Yaz Sıcaklarından Bunaldınız mı Kar Odası İle Serinleyin

Kar Odası Yapımı, soğuk severlerin vazgeçilmez tutkusu olması dışında sıcak severlerinde ilgilenebileceği bir mekân olması kaçınılmaz bir durum oluyor. Örneğin yazın tercih edildiğini serinlemek için kullanıldığını düşünebilirsiniz ama bu yanılma payı çokça yüksek bir yanılgı olur. Çünkü kışında tercih edilen bu Kar Odası Yapımı düşünceli bir zihin tarafından geliştirilerek sıcak sauna veya sıcak su odalarından sonra kan dolaşımını hızlandırmak için tasarlanmış düşüncesi yaratmaktadır.

Sıcak sauna veya hut sıcak suların ardından en çok tercih edilen tedavi ve rahatlama yöntemlerinden biridir. SPA merkezlerinin gözdesi olarak da bilinir. Örneğin sıcak sulardan çıktıktan sonra gireceğiniz Kar Odası Yapımı kan dolaşımınızı arttırarak vücudu diri tutmaya aynı zamanda kalp ve dolaşım sistemini koruma amaçlı gerçekleştirilen bir hizmet anlayışıdır. Bu anlayış çerçevesinde en güvenilir tercih, kalite ve uygunluk bakımından tanındık firmalardır.

Bilindik üzere biz yıllardır bu hizmeti sizlere sunmaktan kaçınmadık. Uzman çalışan kadromuz ve hiç bir ayrıntıyı kaçırmayan çalışkan tasarımcılarımız ile tekrar hizmetiniz altına girmekten memnun oluruz. Yaptığımız bu çalışmanın ayrıntılı özelliklerini sizlere şu şekilde özetlemek gerekir ise;

Kar Odası Teknik Özellikleri

  • Soğutma Sistemi: 

Kullanıcı sağlığını etkilemeyecek seviyede uzman kadromuz ile ortak çalışılan bu özellikte, soğutma grubu üniteleri ile senkronize çalışan bu sistemimiz sizlere kaliteli hizmet vermek amacı ile üretilmiştir.

  • Kar Odası Ilıklık Vücüt Isısı Ayarlama Bölümü

İsminden de anlaşılacağı üzere ara bir bölme olarak oda ağzında yer alan bu bölüm sizlerin sıcak ortamdan taze çıkmış cildinizi ve vücut ısınızı ortama alıştırarak içeriye girmenizi sağlayan bölümdür.

  • Kar Odası Defrost Sistemi

Bu sistem tamamı ile tesis kullanıcılarını etkilemektedir. Odanın hijyen amaçlı temizliğinin yapılabilmesi için oda içerisindeki karı hızlı ve pratik bir şekilde eritilmesini sağlamaktadır. Bunu da uyarlanmış elektrikli taban sayesinde sonuçlandırmaktadır.

  • Kar Odası Aydınlatma Sistemi

Kar odasının sağlık, hizmet, kalite standartları yanı sıra görsel bir şölen ve estetik bir dokunuş katma amacı doğrultusunda ışıklandırma sisteminin de hizmetimizce dahil edilmesi ön görülmüştür. Bu hizmetimizde ise Power Led ve Fiber Optik aydınlatma sistemi kullanacak olmamız kar odasını buz beyazı renginden rengârenk ışıklandırma şölenine çevirmenizi sağlayacaktır.

  • Kar Odası Kapısı

Bu odanın kapı sisteminde ise ısıyı içeriye işlemeyecek ve içerdeki soğuk havayı dışarı ile karıştırmayacak bir sistem olan poliüretan, izolasyon kullanıldı. Böylelikle ısıyı sabitleyen bir sitem kullanarak soğutma sisteminden ve sıcak havadan tasarruf sağlanması amaçlanmış oldu.

  • Kar Odası İç Dizayn Tasarımı

Sizin isteğiniz doğrultusunda paslanmaz çelik ve diğer uygun malzemeler tasarımcılarımız tarafından kontrol edilerek dizaynı gerçekleştirilebilir.

Bu uygulama portalı sayesinde hem mekândan hem zamandan hem de hizmet kalite anlayışından kar sağlamış olacaksınız. Bizleri etkileyen en güzel yanı ise sizleri memnun mutlu kalite ve müşteri anlayışınızdır. Hizmetlerimizi web sitemizden takip edebilir yaptığımız örnek çalışmalara göz atabilir daha önce teslim ettiğimiz tasarım harikası çalışmalarımızı ise gidip yerinde görebilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olabileceğimizi unutmayı