Yaşam Kaynağı Su Ve Görsel Şöleni Firmaların Süs Havuzu başlığı altında yaptırdığı, kimi zaman görsel fıskiye yöntemi uygulanan, kimi zamanda ışıklarla renklendirme sağlanan görsellerden biridir. Daha çok park ve bahçeler olarak halka açık alanlara yapılan Süs Havuzu, kuşların veya küçük hayvanların su içip yararlanmalarına da elverişlidir. Firma olarak yaptığımız proje çalışmalarında uygun alanlara Süs Havuzu yapmak için çeşitli […]

Yaşam Kaynağı Su Ve Görsel Şöleni

Firmaların Süs Havuzu başlığı altında yaptırdığı, kimi zaman görsel fıskiye yöntemi uygulanan, kimi zamanda ışıklarla renklendirme sağlanan görsellerden biridir. Daha çok park ve bahçeler olarak halka açık alanlara yapılan Süs Havuzu, kuşların veya küçük hayvanların su içip yararlanmalarına da elverişlidir.

Firma olarak yaptığımız proje çalışmalarında uygun alanlara Süs Havuzu yapmak için çeşitli teknik ve fiziki fizibilite çalışmaları yaparak, alanın uygunluk değerlendirmelerini yapmaktayız. Bazı noktalarda özellikle halkın yoğun olarak yaşadığı alanlardaki Süs Havuzu sıcak yaz akşamlarında görsel bir şölen havası yaratmak için Su Perdesi yapılabilirliğine uygunluğu göz önünde bulundurularak yapımına başlanmaktadır.

Su Perdesi, cam üzerinden suyun aşağı doğru sistemli bir şekilde akışı sağlanan ve led ışıkla suya şekillendirme yapılan sistemdir. Su Perdesi İmalatıvar olan süs havuzları üzerine kurulabilir olması için projenin en başında gerekli sistemin alt yapıya döşenmesi ile gerçekleşmektedir. Su Perdesiyüksek güce sahip dalgıç pompalarının deniz, göl ve süs havuzlarının bulunduğu su yüzeylerinde yarım ay şeklinde oluşturulmuş sudan perdelere denilmektedir.

Su Perdesi Yapımı havuz imalatı yapan firmamızca müşterinin istemiş olduğu ebat ve ölçülerde yapılabilirlik imkanlarına sahiptir. Havuzun büyüklük durumuna göre yaptığımız çalışma proje aşamasında müşteri onayı alınarak, yapım faaliyetleri başlatıldığından, istenilen değişiklik veya Su Perdesi için amaç taşıyan değerlendirmeler göz önünde bulundurulmaktadır. Komik veya anlam taşıyan şekiller veya yazılarla özel anların yaşanılmasını, ilgi çekme özelliği ile hatırda kalmayı sağlayan Su Perdesi, özel isteklerle değiştirilebilir platformlara sahiptir.

Su perdesi Yapımı bu tür değişikliklere açık olduğundan, evlilik tekliflerine, çıkma tekliflerine veya bebek müjdesinin duyurulmasına sebep olabilmektedir. Ses, ışık, animasyon gösterileri ve havai fişeklerle zenginleştirme de sağlanan Su Perdesi Yapımı halkın ilgisini ve beğenisini çeken, yaz akşamlarında sırf bu görsel şöleni izlemeye gelen misafirlere sahne olmaktadır.

Sadece Belediyenin belirlemiş olduğu alanlar ve parklarla sınırlı kalmayan süs havuzları ve su perdeleri, bazı hotel ve AVM gibi alanlarda da halkın dikkatini çeken görsellikler sunabilmektedir. Su perdelerini yaparken kaliteli malzemeler kullanarak, müşterilerimizin uzun süre aynı yenilik ve görsellikle kullanabilme imkânına sahip olmasını sağlamaktayız.

Her çeşit desteği sunarken, müşterilerimizin fikrini alıp, kendi tecrübe bilgi ve deneyimimizi ortaya koymaktan ve sonucunun memnuniyet vermesinden yana olduğumuz için, yaptığımız eserleri müşterilerimize örnek olarak gösterip, bulundukları alan ölçüleri, metrekare ve fiyatlandırmaları hakkında bilgi sunarak fikir edinmelerini sağlamaktayız. Süs havuzları için su ve elektrik sistemine uygun alanların olması, özellikle Su Perdesi istekleri, altyapının olmasını şart kılar.

Daha geniş bilgi için sitemizin incelenmesi, her türlü soru ve bilgi için bizimle irtibata geçilmesi, proje ve ödemeler gibi konuların konuşulması için yüz yüze görüşmelere imkân tanınmasını sağlayan firmamız, müşterilerimizi ağırlamaktan ve hizmet hakkında bilgi vermekten kaçınmayarak, gerekli desteği sunmaktadır.