“Su” İle Gösteri Başlıyor Süs havuzu yapımı görsel olarak yapıldığı alana estetik kazandıran bir peyzaj ürünüdür. Su eski çağlardan beri terapi etkisi yüksek olduğu ispatlanmış ve su sesinin bile insanları sakinleştirdiği, dinginleştirdiği gerçeği herkes tarafından kabul edilmiştir. Bu yüzden de özellikle insanların dinlenmeye, alışveriş yapmaya ve gezmeye gittiği ortak alanlarda özellikle süs havuzu yapımı yaygınlaşmıştır. Fıskiye ile yukarı […]

“Su” İle Gösteri Başlıyor

Süs havuzu yapımı görsel olarak yapıldığı alana estetik kazandıran bir peyzaj ürünüdür. Su eski çağlardan beri terapi etkisi yüksek olduğu ispatlanmış ve su sesinin bile insanları sakinleştirdiği, dinginleştirdiği gerçeği herkes tarafından kabul edilmiştir.

Bu yüzden de özellikle insanların dinlenmeye, alışveriş yapmaya ve gezmeye gittiği ortak alanlarda özellikle süs havuzu yapımı yaygınlaşmıştır. Fıskiye ile yukarı kadar çıkan suyun hareketleri, şelale görüntüsünün, renkli ışıklarla bezenmiş su hareketlerini izlemesi ne kadar da keyif vericidir. Üstelik bunun için çok karışık ve pahalı sistemlerin kullanılmasına da gerek yok. Gerekli teknolojiye sahip ve işinde uzmanlaşmış bir firma olarak sizlere uygun maliyetlerde birçok alternatifler sunabiliyor ve seçim yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamız hem görsel tecrübesi, hem teknolojiyi takip etmesi sayesinde süs havuzu yaptıracağınız alanın büyüklüğüne göre sizlere alternatifler sunuyor ve işin tamamı ile ilgilenerek üstelik her ne kadar kullanım için yapılmayan bir havuz dahi olsa insan sağlığını düşünerek sizlere hizmet veriyor. Uzun yıllardır tecrübe ettiğimiz ve tamamladığımız işler neticesinde sizlere hizmet verirken her türlü detayı düşünüyor ve o şekilde sizlere alternatifler sunuyoruz. Ayrıca süs havuzu yapımında çok farklı teknolojiler kullanabiliyor ve maliyeti minimize ederek sizlere su terapisi imkânı sağlıyoruz. Ortaya çıkan görsellik hem bizleri hem de sizleri mutlu ediyor. Süs havuzu için sizlere yapılacak alana göre oluşturduğumuz görsellik gerçekten izlerken sizleri dinlendiriyorken keyiflendiriyor.

Süs havuzu imalatı için yapılacak alan ne kadar büyük olursa o kadar çok teknolojiyi bir arada kullanabilir ve ortaya muazzam bir manzara çıkabilir. İzlerken fıskiyeden fışkıran sular, renkli ışıklar, değişken ışıklandırmalar, su perdeleri, şelaleler sizleri büyüler ve saatlerce izleyebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz kullanım alanı belirlendikten sonra sunacağı alternatifleri ve tasarımları önceden hazırlar ve göz alıcı alternatifleri sizlerle paylaşır. Tecrübeleri ve sanatsal yönleri sayesinde personelimiz sizlere detaylı bilgi aktararak seçiminizi kolaylaştırır. Üstelik bizler için önemli olan sadece görsellik değil bakım aşamasında sizleri zorlamayan, uzun vadede kullanabileceğiniz şekilde işler teslim etmektir. Üstelik sağlık açısından sorun olmaması için de genel bir bilgilendirme tarafımızdan yapılır.

Süs havuzu yapımı hizmetini tarafımızdan aldıktan sonra da ilave talepleriniz için, bakımı hakkında merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz veya yedek parça temininiz için de daima bizlerle irtibata geçebilir ve teknik personelimizden destek alabilirsiniz. Yedek parça ihtiyacınız oluştuğunda en kısa sürede gerekli olan ürün temin edilir ve sizlere ulaştırılır. Firmamız satış sürecinde sizlere destek olurken satış sonrası hizmette de kendini kanıtlamıştır. Uzman kadromuzda bulunan güler yüzlü personelimiz sizlere her daim destek olmaktan mutluluk duyar ve sizlerin de memnuniyeti karşısında bizlerde firmamız ve çalışanlarımız adına gurur duyarız. Tercihiniz olmak ve sizlere yaşam alanlarınızda keyif veren bir esere vesile olmak için her zaman hizmetinizdeyiz.