Havuz Seramikleri MEGA HAVUZ havuz seramiklerinde alanında uzman ve %100 yerli üretim olan Serapool Havuz Seramiklerinin Ankara yetkili satıcısıdır. Havuzunuz için ihtiyacınız olan porselen seramikler, iç ve dış bükey köşeler, havuz tutamakları, havuz kaymazları ve gezinme terası kaymaz sermaiklerinin tamamını SunCare SPA’dan temin edebilirisiniz. Serapool ürün gamında yer alan tüm renk ve dokulardaki havuz seramikleriniz […]

Havuz Seramikleri

MEGA HAVUZ havuz seramiklerinde alanında uzman ve %100 yerli üretim olan Serapool Havuz Seramiklerinin Ankara yetkili satıcısıdır. Havuzunuz için ihtiyacınız olan porselen seramikler, iç ve dış bükey köşeler, havuz tutamakları, havuz kaymazları ve gezinme terası kaymaz sermaiklerinin tamamını SunCare SPA’dan temin edebilirisiniz. Serapool ürün gamında yer alan tüm renk ve dokulardaki havuz seramikleriniz için bizimle iletişime geçin.

Havuzlara Modern Bir Dokunuş… Serapool Greentech Serisi

Tamamen doğal renk karışımlarından elde edilen karma dokular ile havuzlarınız artık klasikleşmiş yapay mavi ve tonlarından sıyrılıp göz alıcı bir görselliğe kavuşacak. Serapool Greentech serisi ile sadece hayal edin. Havuz içi seramiklerden tutamaklara, özel tasarım ızgaralardan iç bükey ve dış bükey ara geçiş parçalarına, hatta kaymaz anti-slip özellikli gezinme terası ürünlerine kadar havuzu tamamlayan bütün seramik unsurlar aynı çizgide tasarım ve desene sahip olacak.

Universal Seri

Natural Seri

Izgaralar Kataloğu

Glass Mosaic