Misyon -vizyon

MEGA HAVUZ – ARITMA SİSTEMLERİ 2006 Yılında EDREMİT KÖRFEZİNDE faaliyetlerine, YÜZME HAVUZLARI, Spa merkezleri, Süs havuzları, Su oyunları, Jakuzi, Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, Tuz odası, Kar odası, Kar Çeşmesi, Havuz kimyasalları konularında Tasarım, Proje, Mühendislik, Uygulama ve Danışmanlık hizmetleri sunmak için kurulmuştur.

Projelerimizde, sektörde lider marka ve ekipmanlar da günün teknolojisine uygun alternatifleri müşterilerine sunmaktadır.

MEGA HAVUZ-ARITMA SİSTEMLERİNDE sağlanan tüm hizmetler de ilgili TSE ve DIN normlarına uygun ürünler kullanılmasının yanı sıra, yapılan Yüzme havuzu imalatlarında da kullanılan mekanik, elektromekanik ve tesisat malzemeleri seçiminde TS 11899 Standartlarından başka, UHE 1-2 Talimatnameleri, DIN 19643 normları ve 2000/760 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yayınlanan Turizm Tesisleri Yönetmeliğine uygun malzeme ler kullanılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Balıkesir merkezli kurulan MEGA HAVUZ ARITMA SİSTEMLERİ Balıkesir başta olmak üzere tüm Türkiye’de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektördeki öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir.  

 Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. 

* İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, 
* Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek  
* Müşteri memnuniyetini önde tutmak  
* Pazar payını sürekli arttırmaktır. 

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek  problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur. 

DEĞERLERİMİZ

Başarma azmi: İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir. 

Müşteri Odaklılık: Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek ufak tefek sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz. 

Dürüstlük: Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, bizde müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız. 

MEGA HAVUZ ARITMA SİSTEMLERİ iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.